SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bordssurtout 6159058
nr 615 9058
Bordssurtout
Silver, 1800-tal, ej stämplar, längd: 32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 december 2009
kl 17:40:00
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.